Na první adventní neděli 27. listopadu 2016 se uskuteční pouť do středočeských Zásmuk s názvem Advent v klášteře.

Program:

Ve 14 hodin se otevřou dveře a ti, kdo vstoupí, mohou v bývalém františkánském klášteře prožít duchovní předvánoční atmosféru. Ucítí vůni františkánského pečiva, projdou se vychladlými klášterními chodbami, ohřejí se u kamen v teple vytopeném refektáři. V klášterních chodbách uslyší dobovou hudbu.
V 15 hodin začne beseda s názvem Vánoční labyrinty a od 16 hodin v klášterním kostele bude možné shlédnout taneční vystoupení na téma roráty.
Program je vhodný pro širokou veřejnost a pro rodiny s dětmi.

Srdečně zve P. Kamil Vrzal, farář

Odjezd autobusem z Odolena Vody ve 12:30, předpokládaný návrat v 18:30. Cena za dopravu 120 Kč, děti a mládež do 18 let 60 Kč. Přihlásit se můžete na tel.: 728 709 154 nebo na email: farnostodolenavoda@gmail.com